Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/jacekz/public_html/notesy-reklamowe.pl/includes/functions/database.php on line 19

Notesy firmowe skośne
nr kat.: NS-1

Notesy ze ściętym brzegiem na skos łączą wyjątkową estetykę, użytkowość i stosunkowo niską cenę.  Zalecamy wersję 200-kartkową. Wtedy ścięcie z przodu notesu ma dużą powierzchnię i druk - grafika zamieszczona na tej powierzchni wygląda bardzo ładnie. Nasi stali klienci uważają, że warto poświęcić więcej środków finansowych i wykonać ładniejsze notesy - np. na zdjęciu po lewej stronie jest notes 200-kartkowy - druk w pełnym kolorze (kliknięcie spowoduje powiększenie zdjęcia - warto zobaczyć jak się taki notes prezentuje).

Notesy skośne z nadrukiem reklamowym mają jeszcze jedną dodatkową cechę - mimo stosunkowo dużej ilości karteczek reklamowych ich brzegi nie zaginają się nawet po dłuższym czasie. Mimo, iż są one bardzo czaso- i praco-chłonne staramy się, by miały niską cenę. Dzięki temu zamawiane są przez firmy w większych ilościach.

 

 

 

Logo i dane adresowe firmy, obecne na biurku każdego kontrahenta "pod ręką" - spowodują, iż zawsze będziesz przed konkurencją. Klienci, którzy dostaną estetyczny notes reklamowy z pewnością będą go mieć "pod ręką" przez długi czas. W porównaniu z ulotkami, które prawie od razu "wędrują" do kosza ta forma reklamy jest niezwykle skuteczna i jednocześnie tania.

 

Długość ścięcia w notesach skośnych (rzut z góry):
   - 200 kartek = 20,0 mm
   - 100 kartek = 10,0 mm
   -   50 kartek =   5,0 mm
 
 


ZDJĘCIA PRODUKTÓW